21 Mart 2013 #1699177

Yapı Kredi Bankası 13 Yıl Sonra Kesilen Hesap İşletim Ücretleri!

Yapı Kredi Bankası'nda; babamın vekaleti ile sahip olduğum banka hesabını hiç değiştirmeden; son 1, 5 yıla kadar hiçbir problem yaşamadan aralıksız 13 yıldır kullanmaktaydım. 2012 yılına kadar bir kez olsun hesap işletim ücreti talep etmediler. Fakat nasıl bir mantıkla hareket ettiyseler 2012 yazından başlayarak 3 kez 50 TL hesap işletim ücreti olarak hesabımdan kesildi. Gerekli aramaları yaptım ama nafile, sonuç yok. An itibariyle dilekçemi yazdım tüketici masası ile bu sorunu çözüp YKB ile olan tüm ilişkimi keseceğim. Dünyanın her yerinde belirli bir süre sizinle çalışan müşteriyi elinizde tutmaya çalışırsınız, YKB gibi sonradan icat edilen yöntemlerle kaçırmazsınız.

Mahir 38 Okunma

Cevaplar

  • Mahir09 Nisan 2013

    Mail olarak dönüş yapılmıştır. Ama nasıl bir dönüş? Matbu bir cevap, sorunumla alakası olmayan bir cevap. Sayın ilgili, eğer mailinizde belirttiğiniz gibi standart bir uygulama ise neden 2012 yazına kadar hiç bu işlem gerçekleştirilmedi? Sorunun esas noktasına cevap vermeksizin, atmış olduğunuz mailin kıymeti olabilir mi?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1699177 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön