Yapı Kredi Bankası 100₺ Puanımı Vermiyor

Aslı Aslı21 Şubat 16:15

Yapı Kredi Bankası'nda çalışırken müşterilerime yaptırdığım 5 adet otomatik ödeme talimatına 100₺ Worldpuan kampanyasını kendime de yaptım. Bütün müşterilerden gelen şikayet puanın gelmediğiydi. Bunun için talimat vermeden hem önce hem de sonra 7000 'e T.C. Kimlik no. ve talimat yazıp gönderdim. 12. Ayın 7'sinde gönderdiğim mesaja karşılık aşağıdadır. 

100₺ puanımın yüklenmesini istiyorum. Gerçekten insanları kampanyaya dahil etmek için kandırıyorsunuz. Fatura ödeme talimatı vermek bir insanı o bankaya bağlar bütün işlemlerini oradan yapar. Çok yazık. Koç Grubuna hiç yakışmadı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Aslı 21 Şubat 21:02

Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim ancak 1. Si kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı vermedim tl hesabımdan ödeniyor. 2. Si zaten kredi kartım Koc ailem kredi kartı olduğu için işimden de ayrıldığım için artık kapalı. 3. SÜ de 6 tane otomatik ödeme talimatım olduğu halde 4 taneymis gibi 70₺ nin uç is günü içerisinde kredi kartıma yansilatacagini yazmışsınız. Tekrardan düzeltmek istiyorum. 5 fatura talimatına 100₺ ParaPuan ve bende bunu sağlamış oluyorum, ayrıca kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı vermedim ve kapalı. Kullanıma kapalı olan kredi kartıma kullanamayacağım word puanımı yansitmamanizi rica ediyorum. Lütfen kullanıma açık olan tl kartıma yükleme yapılsın.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 21 Şubat 17:48

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 21 Şubat 16:15

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler