16 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası 10 Gündür Nuvo Paketiniz Hazırlanıyor Durumunda

Yapı Kredi müşterisiyim. Adios, world kredi kartlarım mevcut. Nuvo'ya başvurdum. İlk başvuru aynı hafta içerisinde teslim edildi. Fakat kart şifresi oluşturmayı unuttuğum için ATM karta el koydu. Daha sonra Nuvo iptal edildi. Tekrardan başvuru yaptık fakat bir hafta boyunca Nuvo paketiniz hazırlanıyor diyor. Müşteri temsilcisini aradım. Kart basılmış kurye girişi yapılmamış dedi ve bu hafta içi kesin ulaşacağını söyleyip kurye tanımlaması yaptığını söyledi. Fakat hala durum paket hazırlanmakta olarak gözüküyor. Takip numarası 9000001789325 Kartımın en kısa süre içerisinde tarafıma teslim edilmesini istiyorum. Cepteteb ve Finansbank ertesi gün gelirken Nuvo'ya bu hız yakışmıyor.

İbrahim 551 Okunma

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 20/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • İbrahim20 Nisan 2015

  Şikayetin üzerinden 4 (dört) gün, başvurunun üzerinden 14 (ondört) gün geçmesine rağmen hala ne mail ile ne telefon ile bilgi verilmedi. Ayrıca paketin durumuna baktığımda hala kuryeye verilmemiş. Aynı şekilde duruyor.

 • İbrahim19 Nisan 2015

  Şikayetin üzerinden 3 (üç) gün, başvurunun üzerinden 13 (onüç) gün geçmesine rağmen hala ne mail ile ne telefon ile bilgi verilmedi. Ayrıca paketin durumuna baktığımda hala kuryeye verilmemiş. Aynı şekilde duruyor.

 • İbrahim18 Nisan 2015

  Şikayetin üzerinden 2 (iki) gün, başvurunun üzerinden 12 (oniki) gün geçmesine rağmen hala ne mail ile ne telefon ile bilgi verilmedi. Ayrıca paketin durumuna baktığımda hala kuryeye verilmemiş. Aynı şekilde duruyor.

 • İbrahim17 Nisan 2015

  Şikayetin üzerinden bir gün geçmesine rağmen hala ne mail ile ne telefon ile bilgi verilmedi. Ayrıca paketin durumuna baktığımda hala kuryeye verilmemiş. Aynı şekilde duruyor.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön