Yapı Kredi Bankası ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yapı Kredi Banka Hesap Blokesini Hiçbir Şekilde Kaldıramıyorum.

459
Fikir
Fikir 29 Kasım 2022 10:26
Yapı Kredi Banka Hesap Blokesini Hiçbir Şekilde Kaldıramıyorum.

Yapı Kredi Mobil üzerinden vadesiz hesap açtım. Ardından ihtiyaç kredisi çektim. Parayı çekmeye çalıştım ancak buna izin vermedi ve beni uygulamadan attı. Bir dahada ne şifremi kabul etti ne de bana yeni şifre verdiler. Şifrem olmadığı içinde ne mobile girebildim ne de müşteri hizmetlerine ulaşabildim. Yeni şifre almaya çalıştığımda da bilgilerimin güncellenmesi gerektiğini ve bunun için şubeye gitmem gerektiği yazdı. Şubeye üç defa gittim ve üçünde de hesabıma bloke konulduğu ve şubenin bu konu hakkında hiçbir şey yapamayacağını söylediler. Ardından da bütün şubeler merkezden aranacağımı ve problemin çözüleceğini söylediler. Ancak ne arayan var ne de soran. Şubeden, mobilden ya da müşteri hizmetlerinden hiçbir sonuç yok, arayan da yok. 1 aydır uğraşıyorum ve hiçbir ilerlememe kaydedemedik. Kredi ödeme günümde geldi ve ne yapacağımı hiç bilemiyorum. Lütfen artık ne yapılması gerekiyorsa yapsınlar ve beni daha fazla mağdur etmesinler.

Benzer Şikayetler

profile
240
1 hafta önce

Yapı Kredi Kredikartımdan İzmirim Kart Yüklemesi Sırasında Yanıltıldım

Yapı Kredi Bankası kredi kartımdan İzmir'in kart yüklemesi yaparken 525 TL param çekildi. İzmitim kartıma mobil internetten yükleme yaparken, kart bilgilerimi girdim. İşleminiz yapılıyor lütfen bekleyiniz diye uyarı geldi. Yasanan yoğunluk nedeniyle uzunca bir süre bekledim. Sonra işlemin gerçekleşm...

profile
308
1 hafta önce

Yapı Kredi ATM'DE Para Yok

Yap kredi bankası ATM ye sürekli para koymuyor, Para çekme işlemi sürekli yapamıyorum, hizmet prensibine ve ahlakına uymuyor durumdan memnun değilim. Diğer bankalarda hiç benzer sorun yaşamadım ama Yapı Kredi bunu yapıp yardımcı olur gibi başka ATM ye yönlendirme yapıyor.

profile
227
2 hafta önce

Yapı Kredi Bankası Yatırım Hesabına Otomatik Aktarılan

Yapı Kredi yatırım hesabına aktarılan olarak bir dünya para çekilmiş nereye çekildiğinin bilgisi yok. Ne diyor müşteri hizmetleri ben bir şey anlamadım haksız yere mi çekilmiş bu? Ayrıca hisse aldığımda komisyon kesiyor akşam kapanıştan sonra hisse alış maliyetim yüksek görünüyor.

Yapı Kredi Bankası Yatırım Hesabına Otomatik Aktarılan
profile
298
3 hafta önce

Yapı Kredi Bankası Fon Tahsilatı Çekilmesi

Hesabımdan bilgim dahilinde hiçbir talimat vermediğim halde ilk ufak miktarlarda daha sonra 200 TL civarı para çekilmiştir müşteri hizmetlerini aradığımda sebebini bilmediklerini söylediler. Faiz vergi fon tahsilatı diyor fakat hiçbir borcum ödemem aboneliğim vs yok.

Yapı Kredi Bankası Fon Tahsilatı Çekilmesi
profile
205
4 hafta önce

Yapı Kredi Bankası Şikayet

İstanbul Kartal Mustafa Kemal Paşa Mah ATM karta 200 para attım hesapta ise 100.7 TL var idi kartı karbölüm taktım şifre girdim ne kadar para çekmek istediğim hesap yazdım 300 TL para çekmek için işlem yaptım işlem yapılıyor dedikten sonra bana kartımı ATM verdi paramı ise bana vermedi parayı vermed...

Yapı Kredi Bankası Şikayet
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .