10 Ekim
#12752572

Yapı Kredi ATM'de Sıkışan Para

Yapı Kredi bankasına dün 10.25 de ATM'ye para yatırdım 100 TL şeklinde 2 banknot 200 TL toplam kayıt oluşturduk deyip 24 saat içinde çözülecek dendi. Bu sabah tekrar 10.30 da aradım ve bana dedikleri laf şu neymiş yanlış bilgi aktarmışlar 48 saatte sürebilir 148 saatte sürebilir böyle bir saçmalık yok. Bir de Türkiye'nin dijital bankacılığı diyorsunuz. Bırakın bu işleri yazık ya çok bir Miktar değil ama muhatap yok. İnsanların bu şekilde parasını alıyorlar.

Hayri Hayri 410 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları