Yapı Kredi Bankası Yuvam Sigortası Sorunu!

Emrullah T. |

Yuvam sigortanın bana sorulmadan yenilenmesi ve esnek hesap limitimden paranın çekilmesi nasıl olabilir? Allianz Sigorta'yı aradığım zaman dilekçe yazın iptalini yapsın yapı kredi dedi. Ancak Yapı Kredi Bankası nereye dilekçe yazılacağını bilmiyor. 1 haftadır bu konuyla uğraşmaktayım. Yuvam sigortasının iptalini istiyorum bütün kredi boyunca ve kesilen paranın iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  16:24

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 22/07/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Emrullah T.
  11 Temmuz
  12:09

  Yuvam sigortanın bana sorulmadan yenilenmesi ve esnek hesap limitimden paranın çekilmesi nasıl olabilir? Allianz sigortayı aradığım zaman dilekçe yazın iptalini yapsın yapı kredi dedi. Ancak yapı kredi nereye dişekçe yazılcagımı bilmiyor. 1 haftadır bu konuyla uğraşmaktayım. Yuvam sigortasının iptalini istiyorum bütün kredi boyunca ve kesilen paranın iadesi talep ediyorum...

 • 10 Temmuz
  11:39

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş