07 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücretinin İadesini İstiyorum.

60 tl tutarında kesilen yıllık üyelik ücretinin iadesi için müşteri temsilcinizle yapmış olduğum görüşmede bunu yapamayacaklarını, çünkü üzerinden uzun bir zaman geçtiğini belirttiniz. Bu ücretin yansıdığı tarih 27.12.2013 olarak görünmektedir. Bu tarihin üzerinden 1 ay geçmeden müşteri temsilcinizle üyelik ücretinin iadesi için telefon görüşmesi yaptım. Nasıl oluyor da çok üzerinden uzun bir zaman geçmiş olduğunu söyleyebiliyorsunuz? Bu ücretin normalde yansıması gereken tarih size göre ağustos ayıymış. Ağustos ayında yansıtmadığınız üyelik ücretini aralık ayında yansıtıyorsunuz ve üzerinden uzun süre geçtiğini belirtiyorsunuz. Yapı Kredi Bankası en kısa sürede ödediğim bu tutarın iadesini rica ediyorum.

Korkmaz 51 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz 14 Şubat 2014

    Konuyu kesinlikle ve kesinlikle işlerine geldikleri gibi yorumluyorlar. Mümkün olan en kısa zamanda bu bankadaki tüm hesaplarımı bir daha kendileriyle hiç çalışmamak üzere kapatacağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön