14 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücretimin İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası'nın 4 yıldır aktif müşterisiyim ve sürekli olarak World Kredi Kartı kullanmaktayım. Kredi kartıma tanımlı 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı ve 2 adet aktif ek kart bulunmakta. Tüm bunlara rağmen Nisan ayına ait kredi kartı ekstremi incelediğimde 11.04.2014 tarihinde "Yıllık Üyelik Ücreti" adı altında 70 TL ve 35 TL olmak üzere iki işlem yapılmış ve toplamda 105 TL kesinti yapılmış.

Yapılan bu kesintilerin bir sonraki hesap bildirim cetvelimdeki tutarımdan mahsubunu talep etmekteyim.

Not: Yapı Kredi Bankası'nın web sitesinde yer alan Sizin İçin Buradayız bölümünden de şikayetimi bankanıza bildirdim.

Murat 120 Okunma

Cevaplar

  • Murat 09 Temmuz 2014

    müşteriyi her zaman haksız konuma düşürüyorlar.

  • Murat 18 Nisan 2014

    Kredi Kartı üyelik ücretini iade ettiler lakin 90 gün süre içerisinde 1800 TL harcama yapma sözü vermemi istediler. Yapmadığım taktirde ücreti tekrar keseceklerini belirttiler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön