20 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Olarak Puanımdan Kesinti Yaptı!

Kartımı kapattıktan sonra Wordpuan borcu diye bir fatura geldi. Haziranda yıllık kart ücreti olarak yansıttılar önceki yılın puanlarını tahsil ettiler bu seneki kart ücretini de wordpuana çevirdiler. Sanki bana sordular da. Ben kartı kapatmak için aradığımda borcun yok kapatabiliriz dediler. Sonra fatura gönderdiler.

Hesap bildirim cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen sözleşmelerdeki haksız şartlar hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Ben haksız olarak alınmak istenen bu borcun kapanmasını istiyorum.

Zakir 27 Okunma

Cevaplar

  • Zakir24 Kasım 2013

    henüz bir çözüm yoluna gidilmedi.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön