Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Kesti.

Funda B. |

Sonu 7082 ile biten kredi kartımdan yıllık üyelik ücreti adı altında çekilen tutarın tarafıma iade edilmesini son ödeme tarihi gelmeden hesap özeti borcumdan düşürülmesini istemekteyim. Eğer iadesi gerçekleşmeyecekse yapı kredi bankasından kullanmış olduğum kredi kartımın borcunu bitirdikten sonra iptal edeceğimi belirtmek isterim. Gerekli işlemin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Funda B.
  25 Şubat
  11:46

  Yapı kredi bankasının arayıp 3 ay içerisinde 750 TL alışveriş yapmamı isteyip 76 TL yıllık ücreti silebileceğini belirtmesi kadar yanlış bir şey olamaz.

  Kredi kartımı iptal edeceğimden emin olabilirler.

  Müşteri memnuniyeti sıfır.

 • Funda B.
  24 Şubat
  16:55

  Şikayetimle ilgili şunu da belirtmek isterim kredi kartıma bağlı maaş hesabımda var yapı kredi bankanızın kredi kartını da kullanmaktayım. Yansıtılan ücretin iadesini talep ediyorum. İlk şikayetimden yana arama bile sağlanmadı banka tarafından. Düzenli olarak ödeme ve kart kullanımı da sağlamaktayım. İade işlemi yapılmayacaksa kredi kartımın iptalini sağlayacağım. Bilginize,

 • 24 Şubat
  12:12

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.