Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Kesti.

Yavuz D. |

2209'la biten kredi kartımdan 06/03/2015 tarihinde 87,00 TL yıllık üyelik ücreti alınmış. Müşteri hizmetlerini aradım üyelik ücretinin belli koşullar altında iptal edilebileceğini söylediler. Ben bu ücretin koşulsuz kredi kartıma iadesini talep ettim. Kabul etmediler. Ben de iptal ettirdim kartımı. Her sene mart ayında aynı şeyleri yaşıyorum yapı kredi bankasıyla. Ben bu ücretin koşulsuz iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz D.
  10 Mart
  15:40

  Şikayetim ile ilgili (üyelik ücreti iptali) geri dönüş yapıldı. Ancak olumlu bir sonuç alamadım. Bende Nuvo üyeliğim dahil bütün hesaplarımı kapattım. Siz 10 yıllık müşterinizi 87 TL için kaybetmiş oldunuz. Bir daha sizin banka ile çalışmayacağım ve kimseye tavsiye etmeyeceğim.

 • 07 Mart
  11:44

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş