26 Ocak 2015

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Kesti.

Yapı Kredi Bankası'nın kredi kartını kullanmaktaydım. Fakat 4 ay önce kredi kartımdan "yıllık üyelik ücreti" gideriyle 70 TL çekildi. Üstelik kartı almadan önce herhangi bir ücreti olmayacağı söylenmişti (maaş hesabım için almıştım).

Aradım müşteri hizmetlerini, durumu izah ettim iade edemeyiz ya 3 ayda 2100 TL harcama sözü verin dediler ya da puanlarınızla ödeyin dediler ama böyle bir ücret almayacaklardı benden dedim.

Herhangi bir muafiyet bulunmuyor kartınızda dediler. Bankanın genel müdürlüğüne dilekçe gönderdim, hiç sallayan olmadı. Yakın zaman önce tekrar aradım üzerinden 3 ay geçmiş artık bir şey yapamayız dediler. Bu tutarın borcumdan düşülmesini istiyorum.

Selim 353 Okunma

Cevaplar

  • Selim06 Şubat 2015

    Kredi kartı sözleşmemde üyelik ücreti alınacağı yazıyormuş. Bana yapılan sözlü beyanın bir önemi yok anlaşılan. Sonuç olarak Yapıkredi Bankası ile ilgili bütün ilişiğimi kopardım ve tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum.

  • Selim27 Ocak 2015

    Buraya yazmadan evvel "Sizin için buradayız" kısmına yazdım fakat orası müşteri hizmetlerini arayınız diyor. Müşteri hizmetleri yapacak bir şey yok diyor. Özet olarak bu cevap çözüm odaklı değildir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön