24 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Kesmiş!

Yapı Kredi Bankası 23.10.2016 tarihinden benden yıllık üyelik ücreti olarak 95 TL hesaptan kesmiş. Bu ücret neyin ücreti? Neyin üyeliği? Üyelik yaparken insanlara bir şeyler mi kazandırıyorsunuz? Ev mi? Araba mı? Ekstra paralar mı? Büyük hizmetler mi?
Ben kredi kartı çıkardığımda bankamızda yıllık üyelik ücreti alınmamaktadır derken sonuçlar neden bu şekilde yürümektedir? Bu üyelik ücretini kabul etmiyorum. Bu mağduriyetin sona erdirilmesini istiyorum. Ülkemizde para kazanmak bu kadar zor durumda iken siz 95 TL üyelik ücreti kesemezsiniz.

Serkan 160 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön