06 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti İptali.

Bankanızın 54 --------------0113 ile biten müşterisiyim. 3 yılı aşkın süredir Yapı-Kredi Bankası worldcard ve Opet kart kullanıyorum. Ayrıca, 2 yıl da Yapı Kredi maaş müşterisiydim. Ödemelerim her ay düzenli olup, ödediğim miktarların tutarları da yüksektir. Ödemelerimin çoğunda kredi kartı kullanıyorum.

Buna rağmen, mart 2015'te kredi kartı ekstreme 76 TL yıllık üyelik ücreti yansımıştır.

Yıllık üyelik ücretinin iptali için müşteri temsilciliğini aradım. Lakin konuyla ilgili hala net bir sonuç yok. Ben yıllık üyelik ücretinin iadesini istiyorum. Aksi, takdirde aktif kullanmış olduğum Yapı Kredi Bankası kartlarını kapatıp, başka bankadan kredi kartı almayı düşünüyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Fatma 201 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön