04 Nisan 2016

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti 76 TL Yansıtmış!

Yapı Kredi Bankası kullanmadığım kartla ilgili borcunuz var diye SMS gönderdi. SMS'te 76 TL olan yıllık üyelik ücretini eklemişler. Daha sonra müşteri hizmetlerini arayıp üyelik ücretinin iptalini istiyorum dedim böyle bir uygulamamız yok dediler. Kartı iptal edin kullanmak istemiyorum dedim.

Şu an da 76 TL borcunuz var dediler, hiçbir borcum olmamasına rağmen neden diye sorduğumda; geçen yılın üyelik ücretini sizin word puanlarınızdan karşılamıştık word puanlarınız eksiye düşmüş 76 TL ödemeniz gerekiyor dediler.

Geçen sene puanlarımı kullanamamıştım word puanımdan kesmişlerdi üyelik ücretini şimdi hakkım olan word puanı hem kullanamadım hem de kullanmadığım halde 76 TL oradan kesildiğini ve eksiye düştüğünü söylüyorlar.

Yapı Kredi Bankası usulsüzlük yapmakta ve incelenmesiyle ilgili BDDK ve BTK'ya da bildirimimi yapmış bulunmaktayım.

Emre 110 Okunma

Cevaplar

  • Emre04 Nisan 2016

    Sizle görüştükten sonra buraya yazıyorum zaten. Ayrıca neden ulaşmaya çalışayım size? Zaten temsilcilerinize bağlanmak 20 dakika sürüyor.

  • Emre04 Nisan 2016

    Size ben mi ulaşacağım bir de utanmazlar!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön