Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti 76 TL Yansıtmış!

Emre P. |

Yapı Kredi Bankası kullanmadığım kartla ilgili borcunuz var diye SMS gönderdi. SMS'te 76 TL olan yıllık üyelik ücretini eklemişler. Daha sonra müşteri hizmetlerini arayıp üyelik ücretinin iptalini istiyorum dedim böyle bir uygulamamız yok dediler. Kartı iptal edin kullanmak istemiyorum dedim.

Şu an da 76 TL borcunuz var dediler, hiçbir borcum olmamasına rağmen neden diye sorduğumda; geçen yılın üyelik ücretini sizin word puanlarınızdan karşılamıştık word puanlarınız eksiye düşmüş 76 TL ödemeniz gerekiyor dediler.

Geçen sene puanlarımı kullanamamıştım word puanımdan kesmişlerdi üyelik ücretini şimdi hakkım olan word puanı hem kullanamadım hem de kullanmadığım halde 76 TL oradan kesildiğini ve eksiye düştüğünü söylüyorlar.

Yapı Kredi Bankası usulsüzlük yapmakta ve incelenmesiyle ilgili BDDK ve BTK'ya da bildirimimi yapmış bulunmaktayım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre P.
  04 Nisan
  13:22

  Sizle görüştükten sonra buraya yazıyorum zaten. Ayrıca neden ulaşmaya çalışayım size? Zaten temsilcilerinize bağlanmak 20 dakika sürüyor.

 • Emre P.
  04 Nisan
  13:21

  Size ben mi ulaşacağım bir de utanmazlar!

 • 04 Nisan
  13:12

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.