18 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti!

12.09.2013 tarihinde kartıma yansıtılmış olan 90 TL üyelik ücretini gördüm. İptal edilmesi için 2 kez müşteri temsilcinizle görüştüm. İlk görüştüğüm temsilci bu ücretin 3 aylık 2550 TL harcayarak iptal edebileceğimi veya yıllık puanlarım ile ödeyebileceğimi söyledi. Ama telefon kapandı.Tekrar aradığımda müşteri temsilciniz iptal yapamayacağını söyledi.

Bir müşteri temsilcinizle diğerinin söyledikleri neden farklı? Kaç senedir kullandığım ve ödemelerini düzenli bir şekilde yaptığım bir karttır. İstediğim takdirde tüketici hakem heyetine başvurarak 3 ay içinde bu üyelik parasını alabiliyorum. Bunu gayet iyi biliyorsunuz. Paramın iadesinin yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde kartı kapatacağım.

Özlem 58 Okunma

Cevaplar

  • Özlem19 Eylül 2013

    Pardon ama hangi geri dönüşten bahsediyorsunuz siz ya?hesap özetlerimi göndermişsiniz bumu geri dönüş?sizin gerçekten ciddi uyarı ve yaptırımlara ihtiyacınız var.Hemen bir çözüm bekliyorum sizden...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2017969 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön