Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Aidatımı Geri İstiyorum!

Semra G. |

2016 Şubat ayı ekstremde 76 TL yıllık üyelik ücreti kesilmiş. Yıllık üyelik ücreti ödemek istemiyorum. Her sene üyelik ücretimi iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradığımda 3 ay boyunca belirli bir miktarda harcama yapmam koşulunda geri ödeme yapılıyor ve sonraki ayda ekstremden düşülüyor fakat ben bu şekilde zorunlu harcama yapmak istemiyorum.

Alınan ücretin hukuka aykırı olduğu bilindiği halde neden ısrarla bu ücreti almak istiyorlar. Eğer bu şekilde devam edecekse kartımın iptalini isteyeceğim. Geri ödeme iadesini de istiyorum. Ben her yıl bu şekilde üyelik ücreti için uğraşmak istemiyorum. Gerekirse Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  09:12

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.