19 Ekim 2015

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Aidatı Hakkında!

Yapı Kredi Bankası kredi kartıma her üç ayda bir yıllık üyelik aidatı adında 87.- TL tutar borç kaydedilmektedir. Her üç ayda bir zaman ayırmakta ve iptal ettirmeye çalışmaktayım. Gereksizce yapılan bu kesintinin iadesini ve bir daha aynı işlemin yapılmamasını istiyorum. Kartımı kapatıp bir daha Yapı Kredi Bankası kelimesini duymak istemiyorum.

Ergün 33 Okunma

Cevaplar

  • Ergün 09 Kasım 2015

    İlgi ve alakanızı çok beğendim doğrusu yaklaşık 30 yıl önce kullanmaya başladığım kartımı bankanızdan memnuniyetsizliğim nedeniyle kapattırdım. Arkadaşlarınız sanki bankanın kredi kartı satmaya ihtiyacı yokmuş gibi memnuniyetle kapattılar. Bende memnuniyetle kapattırarak başka bir bankadan almış bulundum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön