09 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Aidatı Aldı!

Yaklaşık 1 yıl önce telefon tacizleriyle zorla Yapı Kredi Bankası World Kard sahibi oldum. Kartı kabul etmemdeki tek şart üyelik aidatı alınmasın idi. Peki tamam üyelik aidatı almayacağız diyerek telefondaki Yapı Kredi Bankası görevlisi adresime bir adet World Kard gönderdi. Bugün maillerimi kontrol ederken Yapı Kredi Bankası hesap özeti iletisini gördüm. 75 TL yıllık üyelik aidatı kesilmiş.

75 TL'nin telefonda verilen söz gereği iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde tüketici hakları mahkemesi dahil her yolu deneyeceğim. Not : Toplam world puan: 2. 54 TL. Yıllık üyelik aidatı: 75 TL . Umarım bu kanal vasıtası ile kendime Yapı Kredi Bankası'ndan bir muhatap bulabilirim.

Ulas 94 Okunma

Cevaplar

 • Ulas'ın Teşekkür Mesajı23 Aralık 2013

  75 TL KK hesabıma geri aktarıldı.

 • Ulas 28 Kasım 2013

  Toplam 3 ayda 1200 tl harcar isem, 3 ayın sonunda 75 tl kart aidatı ücretini geri verebiliriz dedi az önce konuştuğumda YapıKrediBankası. (zam gelmiş heralde :) mühür de bunlarda mürekkepte... bankalar kendi kafalarına göre kural çıkarıp kanun çıkarıp istedikleri gibi vatandaşı mağdur edebiliyorlar.. YAZIK..

 • Ulas 23 Kasım 2013

  Otomatik mesajı herkese gönderiyorlar ama çözüm yok. çözüm yok . çözüm yokk......

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Kasım 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Ulas 14 Kasım 2013

  Toplam 3 ayda 750 tl harcar isem, 3 ayın sonunda 75 tl kart aidatı ücretini geri verebiliriz dedi YapıKrediBankası. Trajikomik Banka... Halkı saf sanıyorlar yahu en çok ona bozuluyorum..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön