21 Mart 2014

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Aidatı

Sayın Yetkililer. Sonu 3924 ile biten Gold kartımı (eşiminde ek kartı var) kullanmaktayım. Sonu 6104 ile biten Gold kartımı ise uzun süredir kullanmamaktayım. 01.04.2014 son ödeme tarihi ile bu karta yıllık üyelik aidatı olarak 75 TL ekstre bilgisi mail ile geldi. Bu sabah sadece kullanmadığım bu kartı iptal ettirip, 75 TL yi ödemek istemediğimi telefon bankacılığından bildirdim.

Görevli bunun mümkün olamayacağını söyledi. Türkiye Bankalar Birliği Hakem Heyeti ile telefonda görüştüm, önerilerini aldım. Tüketici koruma yasasındaki son değişiklikler (4077 sayılı yasa madde 6) diğer benzer şikayetlerde de konu olmaktadır. Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?

Adnan 121 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.trinternet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi BankasıGenel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön