26 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Ücretin İadesini İstiyorum!

Ben kurumsal bir firmada çalışmaktayım.Çalışmış olduğum bu firma maaşlarımız hususunda Yapı Kredi Bankası ile çalışmakta.Bu nedenle de bu bankanın kredi kartını çıkartırken banka yetkilileri yıllık olarak alınan kart aidatının bizim maaş müşterisi olmamızdan ötürü bizden alınmayacağını belirtmişti.

Ancak bu ay ki hesap ekstremi incelediğimde üyelik ücreti adı altında 65 TL lik bir bedelin kredi kartı borcuma yansıtıldığını fark ettim.

Müşteri hizmetlerini aradım ancak telefondaki ilgili kişi sistemlerinde kart aidatından muaf olduğuma dair bir ibarenin bulunmadığını,eğer 3 ay içerisinde 750 TL lik harcama yaparsam bu ücretin alınmayacağını belirtti.

Numan 19 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön