14 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Yıllık Ücreti Kesti.

Kullanmakta olduğum Yapı Kredi Worldcard 76 TL yıllık kart aidatı yansıtıldığını ekstremden öğrendim. Uzun yıllardır yapı kredi bankasının müşterisiyim ve geçmiş ekstrelerim kontrol ederseniz, kartımı aktif olarak kullandığım ve zamanında ödemelerin yapıldığını görebilirsiniz.

Bu kesilen 76 TL'lık aidatın tarafıma geri ödenmesini istiyorum, eğer geri ödenmez ise kartımı iptal edip banka ile ilgili tüm işlerimi sonlandıracağım(telefon bankacılığıyla 13.04.2015 tarihinde arayarak bana saçma sapan sunulan harcama sözü verin seçeneklerinin Yapı Kredi Bankası'na yakışmadığınıda buradan söylemek isterim)

Emre 283 Okunma

Cevaplar

  • Emre21 Nisan 2015

    Geri dönüş yapılıp sorunumun çözülmesinden dolayı yapı kredi bankasına teşekkür ederim.

  • Emre'nin Teşekkür Mesajı16 Nisan 2015

    Yapı kredi bankasından dün arandım ve kartıma kesilen 76 TL ücretin geri ödendiğini söylediler. yapı kredi bankasına bana geri dönüş yapıp mağduriyetimi giderdikleri için çok teşekkür ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön