30 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Ücret Kesmeyeceğiz Dedi Ama Kesmiş!

Kullanmakta olduğum Yapı Kredi Bankası kredi kartıma bu ay ekstremde 60 TL üyelik ücreti kesilmiş. Daha öncesinde kesinlikle böyle bir şey alınmayacağını belirtmişlerdi. Bankayla görüşmemde dilekçe kabul etmediklerini müşteri hizmetleriyle görüşme yapmam gerektiğini söylediler.

Müşteri hizmetlerini aramamda ise 3 ay içerisinde 1800 TL harcama yaparsam ya da 1 yıl içerisinde 60 TL tutarında puan biriktirirsem iptal edeceklermiş. Onun dışında iptalleri yokmuş. Tüketici hakem heyetine de başvuru yapacağım. Paramın iadesini talep ediyorum gerekirse kartlarımı da kapatacağım.

Esra 47 Okunma

Cevaplar

  • Esra31 Ekim 2013

    yapıkredi bankasının "[email protected] " mail adresine itirazımla ilgili 31/10/2013 tarihinde saat 14.49 da okundu bilgisi almak istiyorum diye mail gönderdim. Bankanın Gülşah Akdeniz isimli elemanı tarafından 31/10/2013(bugün) saat 14.51 de mail geldi. gelen mailde "iletiniz okunmadan silindi" yazıyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön