09 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Ücret İadesi!

Yaklaşık 6 yıldır Yapı Kredi Bankası World kredi kartını kullanıyorum. Tarafıma iletilecek olan Ekim 2013 ait gelecek olan 60 TL hesap işletim ücretinin iade edilmesini talep ediyorum. Üstelik 444'ü aradığımda uzun süre bekletiliyorum birde üstüne bu kadar yıllık müşteriniz olmama rağmen.

Yeterli açıklama yapılmadan kartım iptali gerçekleşti. Diğer bankaların kartına ödemediğim halde size neden ödeyim. Alınan bu ücret haksız bir ücrettir. Alınan yıllık kart aidatı her ne kadar sözleşmede yazıyor da olsa bu ücretin yasal olmadığı yargıtayın kararında açıkça belirtilmiştir.

Gülşah 62 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön