28 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Ücret Alıyor!

Play kart tanıtımı yaptıklarında hiçbir şekilde ücret aidat almadıklarını söyledikleri için kabul ettiğim karttan; şuan 20 TL yıllık ücret adı altında hiçbir şekilde yasal olmayan bir para alınıyor . Hiçbir şekilde Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.

Tuğba 64 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba11 Aralık 2013

    Evime uzunca bir mektup göndermişsiniz fakat ben öğrenciyim ve bu kartı aldığımda hiç bir ücret talep edilmediği söylendi hala da okulumuzun önünde bunu böyle anlatıyorsunuz.Kartı iptal ettirmek için bile müşteri temsilcinize ulaşamıyorum ve çevremden kimsenin de bu kartı almamasını sağlayacağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön