29 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kullanım Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi Bankası henüz kullanmaya fırsatım bile olmadığı karttan yılın ilk günü kullanım ücreti 75 tl'yi ekstreme eklemiş. Kartı alırken kullanım ücretini itiraz etmeniz durumunda alınmayacağını belirtmişlerdi fakat ne gezer dikkate bile almıyorlar. Her şey kartı satana kadarmış. Üstelik de yasal olarak kullanım ücretsiz kart verme zorunluluğuna rağmen çalışmaya devam ediyorlar buradan da bir sonuç alamazsam tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum ve Yapı Kredi Bankası'nı kınıyorum.

Mehmet 64 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Şubat 2014

    sorunun çözümüde ayrı bir sorun 75 tl kesiyor 45 tl geri ödemeyi yapacaklarını söylüyorlar, madem haklıyım neden yarısını ödüyorsunuz anlamadım.lütfen tamamını ödeyiniz.

  • Mehmet12 Şubat 2014

    nasıl iş anlamadım sadece 45 tl iade edebileceklerini söylediler madem haklıyım neden yarısını ödüyorsunuz?.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön