14 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kullanım Ücreti Aldı!

11 yıllık Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartınızı kullanmaktayım. Her yıl olduğu gibi bu yılda 12.09.2013 tarihinde kredi kartıma 60 TL yıllık aidat ücreti yansıtılmıştır. 13.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleriyle aidat ücreti hakkında itiraz ederek ,kesilen tutarın iptal edilmesini talep ettim. 3 ay içinde 2200 TL harcama yaptığım takdirde , aidat ücretinin iptal edileceğini ,aksi takdirde iptal edilemeyeceği cevabını aldım.

Yasal olmayan bu haksız kesintinin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvurumu yaparak kullanmakta olduğum kartınızı ve bankanızı protesto ederek ,kartımın iptalini yaptırarak bankanızla olan tüm bağlantılarımı keseceğim.

Cabir 10 Okunma

Cevaplar

  • Cabir 08 Eylül 2015

    İletmiş olduğum sorun hakkında aylar oldu hala tarafıma bir bilgi verilmediği gibi sorunla ilgili herhangi bir düzeltme yapılmamıştır

  • Cabir 06 Kasım 2014

    ilgili banka ile ilgili defalarca şikayetlerimize olumlu cevap alamadım.ilgili bankaya ait ATM lerde 5 tl atırımı kabul edılememekte olup çoğu ATM ler dede bozuk para iadesi yapılamamaktadır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap