Yapı Kredi Bankası Yıllık Kredi Kartı Üyelik Ücreti Kesti.

Koray Y. |

Adı geçen Banka ile 30 yıldan bu yana kendi cephemden sorun çıkartmayan bir müşteri kimliği ile çalışmaktayım. Ne yazık'ki aynı şeyleri bankam için söyleyemiyorum. Şöyle'ki;

Her sene kredi kartı üyelik ücreti adı altında kesinti yapıyor. Uzun görüşmeler sonunda adı geçen ödendiyi iptal ettiriyorum (İptal ettiremediğim dönemlerde var). İptal ettirirken'de bana belirli bir harcama limitini şart koşuyorlar.

Bu mücadele bankam ile aramızda yıllardır devam etmekte. Yine Ocak 2016 ekstrem de aynı ad altında 87.00 TL kesinti yapıldığını gördüm. Yargı kararı olmasına rağmen bu nasıl bir uygulamadır, anlamış değilim. Sorunumun kalıcı olarak çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  13:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.