29 Ocak 2016

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kredi Kartı Üyelik Ücreti Kesti.

Adı geçen Banka ile 30 yıldan bu yana kendi cephemden sorun çıkartmayan bir müşteri kimliği ile çalışmaktayım. Ne yazık'ki aynı şeyleri bankam için söyleyemiyorum. Şöyle'ki;

Her sene kredi kartı üyelik ücreti adı altında kesinti yapıyor. Uzun görüşmeler sonunda adı geçen ödendiyi iptal ettiriyorum (İptal ettiremediğim dönemlerde var). İptal ettirirken'de bana belirli bir harcama limitini şart koşuyorlar.

Bu mücadele bankam ile aramızda yıllardır devam etmekte. Yine Ocak 2016 ekstrem de aynı ad altında 87.00 TL kesinti yapıldığını gördüm. Yargı kararı olmasına rağmen bu nasıl bir uygulamadır, anlamış değilim. Sorunumun kalıcı olarak çözülmesini istiyorum.

Koray 60 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön