17 Mart 2015

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankasından almış olduğum Play Karta yıllık kart ücreti kesilmişti, itiraz için aradığımda kart üyelik ücretini iptal edemeyeceklerini fakat kazandığım word puanlardan kesileceğini söylemişlerdi.

Başka bankalardan 5 tane yüksek limitli kart kullanırken ve hiçbirine üyelik ücreti ödemezken, bu da böyle olsun diyerek kabullenmiştim. Şimdi de son ekstremde yıllık üyelik ücret avans puan bedeli altında para kesilmiştir.

Daha önceden kesilen word puanlarımın, üyelik ücretimin iade edilmesini ve son ekstreme yansıtılan yıllık üyelik ücret avans puan bedelinin iptal edilmesini talep ederim.

Kazim 258 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön