09 Ağustos 2016

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti İptalini İstiyorum...

Hamili olduğum kredi kartına ait hesap bildirim cetvelinde 110 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap bildirim cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında ki yasanın 6. maddesinde düzenlenen "sözleşmelerdeki haksız şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Yukarıda saydığım nedenleri son ekstra ayına ait hesap bildirim cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 110 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum.

Baris 41 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön