Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti Alıyor..

Turgay Ö. |

Yıllardır kullandığım, otomatik faturalarımı ödediğim bankanıza ait kredi kartımdan "Yıllık Üyelik Ücreti" adı altında 25/04/2016 tarihinde 83 TL kesinti yapılmıştır. İadesini talep ediyorum. Aksi takdirde aktif kullandığım kredi kartımı, TL kartımı iptal ettirip Yapı Kredi ile ilişkimi kesmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay Ö.
  15 Mayıs
  20:28

  Bankanızı aradım, plastik kart basıyormuşsunuz taksit yapıp kampanyalar yapıyormuşsunuz bu yüzden bu 83 liralık kesintiyi yapmak zorundaymışsınız. Diğer bankalar iadenizi yapalım vs. Yardımcı olurken, "şu kadar alışveriş yapın kesmeyelim" demeniz tamamen trajikomik. Ben bankanızı zaten aktif kullanıyorum, müşterilerinizi bu kadar göz alçağına almanız hiç hoş değil. Hazır aramışken otomatik ödemelerimi iptal ettirdim. En kısa zamanda da kartımı iptal ettireceğim.

 • 09 Mayıs
  14:53

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.