07 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti

Sonu 3533 ile biten kredi kartımın son kullanma tarihi 10/2014 olmasına yeni kartında halen tarafıma ulaşmamasına rağmen tarafımdan yıllık kart ücreti istenmektedir. Tarafıma ulaşmamış olan kartın yani kullanamadığım kartın yıllık kart ücretinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. İade edilmediği takdirde bankanızla olan tüm hesaplarımın kapatılmasını talep ederim.

Erhan 217 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 08/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön