Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Kullanım Ücreti...

Murat Ü. |

2 yıldır bu bankanın kredi kartını kullanıyorum limiti 750 TL bana kalkıp 86 TL kart kullanım ücreti yansıtılmış. Arıyorum müşteri temsilcisini 90 günde harcama sözü verirsen parayı iade ederiz şudur budur. Bu parayı zaten istesen de istemesen de ödeyeceksin. Daha geçen ay kartımdan internet üzerinden alışveriş yapıldı onu nasıl iade ettiysen bunu da iade edeceksiniz. Savcılık kanalıyla zaten bankanızdan şikayette bulundum erinmeyip gidip bunun içinde savcılıktan suç duyurusunda bulunacağım. Milletten aldığınız faiz yetmiyor hala kart ücreti üyelik ücreti şu ücreti bu ücreti.... İade edin paramı hesabıma yoksa bu iş uzar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ü.
  02 Ekim
  14:21

  Evet Hala bir dönüş yapılmadı paramı iade ediyor musunuz tüketici mahkemesine baş vurayımmı bi cevap verin ona göre hareket edelim.

 • Murat Ü.
  21 Eylül
  13:59

  on beş dakika önce ulaştım size o dediğiniz kanaldan fakat telefonun diğer ucundaki müşteri temsilcinizin dekoderi eski olduğu için dediklerimi çözemedi filitreden geçmedi sanırım. ben buradan yazıyorum şikayetimide buradan dile getiriyorum bir daha tekrar ediyorum bana yansıttığınız o kart üyelik ücretini gidin patronunuzdan alın benden değil.

 • 21 Eylül
  13:53

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.