03 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Aidatı Ödemek İstemiyorum!

Yapı Kredi Bankası, kullanmakta olduğum kredi kartımın ocak ayı ekstresine, 26.01.2014 tarihinde "Yıllık üyelik ücreti" başlığı altında 75 TL'lik bedel yansıtmış. İlgili banka müşteri hizmetlerini arayarak, bu ücreti ödemeyi kabul etmediğimi ve para iadesi yapılmasını talep ettim.

Karşılığında ise, dünyanın hiç bir yerinde görülmemiş şekilde (banka müşterisini ticari bir obje gibi görüp) önümüzdeki 3 ay içerisinde 750 TL'lik alışveriş yapıldığı taktirde paramın iade edileceğini söyledi. Koşulan şart çok çirkin. Kartımın iptalini talep ettim ve ilgi banka müşterisine değer vermediğini gösterir şekilde iptalini sağladı. Paramın iadesini talep ediyorum. Konuyu tüketici haklarına da taşıyacağım.

Ferhat 63 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön