01 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Aidat İptali Ve Bir Sonraki Ekstreye Yansıması!

Sayın Yetkili;
Bu yıl içerisinde bankanız tarafından yapılan aidat ücretini belirtilen mevlayı yapmam karşılığında iptali sözü vermiş ve ek kartlar için de desteklemiştiniz. Ne kadar yapmam gerektiği veya ne kadar tl kaldığı ne kadar zamanım olduğu, geri bildirimleriniz sms ile bildirilmediğinden üyelik ücreti tekrardan ekstram yansımıştır.

13 yıl (metro) maaşlı Müşterinizim. Maaş kartımı iptal ettirip kredi kartına, maaşımı sizler yönlendirdiğinizde ek kart çıkartınız. Üyelik ücreti ödemiyordum.Veya ben öyle sanıyordum. Bu yıl takip ettiğim sürede yıllık ücretle karşılaştım. Kullandığım 2 kredi kartlarını (maaşımda yatıyor.) Tekrardan yıllık ücretlerini geri yatırılmasını rica ederim.

Yılmaz 40 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön