Yapı Kredi Bankası Yıllık İşlem Ücreti İptali.

Davut K. |

Yapı Kredi Bankası yıllık ücretini her yıl ki gibi yine aldı. 76 TL, her yıl bu tutar artıyor. Bu işlemin iptali için 3 ay içerisinde güya harcama ortalamanıza göre bir tutar söyleniyor. 3 ay içerisinde o kotayı tamamlarsan yıllık ücreti ödemiyorsun ya da word puanlarınızdan 76 TL keseceklerini söylüyorlar.

Kart limitim 1400 TL ve 1 yılda 76 TL word puan biriktirmem imkansız. Her neyse geçen yıl ki 3 aylık hedefim 1350 TL iken bu yıl 1950 TL. Geçen yıldan daha fazla para kazanıp harcamadım ama tamamen alakasız bir sistem ve hesaplama ile bu hedefler arttırılmış. Forum sitelerin de bu konuyla ilgili binlerce şikayet var. Bu konuda daha esnek olan bankalarla çalışmak daha mantıklı.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Davut K.
  24 Ağustos
  17:31

  Konuyla ilgili bildirim yapılmadı

 • 07 Ağustos
  14:40

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş