29 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Hesap İşletim Ücreti!

Maaşımı yapıkredi bankasından almaktayım 6 aylık bir askerlik süresi boyunca hesabımda herhangi bir hareketlilik olmadı için hesap maaş hesabı olarak gözükmekten düşüp normal hesap durumuna geçmiş ve hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiş durumda ve bu konuyla ilgili müşteri hizmetleri ve banka şubesi ile görüştügümde olumsuz bir cevap alıyorum.

Bizden kaynaklanmadığını ve sistemin otomatik bu işlemi yaptığını kendilerinin birşey yapamayacağını ve genel müdürlükten onay çıkması durumunda bu paranın iade edileceği bildirildiler. bende iş yerinde çalıştığımı gösteren belge ve iadesi için gerekli dilekçeyi yazıp gönderdim ve kaç defa telefon ile başvurmama rağmen herhangi bir cevap alamadım.

Selim 52 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1769206 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön