16 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidatı Geri İstiyorum!

*****5939 7101 nolu kredi kart hamiliyim. Kredi kartı ile yapılan harcamaların üyelik aidatı adı altında kesilen ücretlerin yasal dayanağı yoktur.

Bugüne kadar ödediğim yıllık üyelik aidatlarımın borç kalemleri arasında yer alması ve tahsili 5464 sayılı yasanın 24/4 maddesine aykırı olduğundan işlemlerin iptali ile kart sahibi olduğum tarihten bu güne kadar ödediğim üyelik aidatlarının dökümünün çıkarılarak tarafıma bildirilmesini ve önümüzdeki dönem kredi kartı borcuma mahsup edilip tarafıma alacak kaydedilmesi ve yapılan işlem konusunda tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 11 Haziran 2013

    ÜZERİNDEN 1 AY GEÇMESİNE RAĞMEN KREDİ KARTI KULLANIM ÜCRETİ İADE EDİLMEDİ

  • Mehmet 04 Haziran 2013

    tarafıma en kısa sürede cevap verilmesini rica ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön