Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat Ücreti Kesti.

Nurdan T. |

17 Eylül tarihinde kredi kartıma 76 TL yıllık üyelik ücreti yansıtılmış. Kredi kartımı 3 aydır kullanmıyorum, bu ay fark ettim. Müşteri hizmetleri 3 ayı geçmiş iade edemeyiz dedi. Şu an tarih 16.12.2015. yani 3 ay dolmamış. 1 gün daha var. Yapı Kredi'nin takvimimi ayrı? Üyelik ücretimin iadesini istiyorum. Acil!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurdan T.
  18 Aralık
  12:42

  Yıllık aidat ücreti kesmiş sayın YapıKredi 17 Eylül tarihinde. Kartı çok sık kullanmadığımdan ekstrede gelmediğinden görmedim. Dün tesadüfen şu kartın durumuna bakayım dedim.
  Ne göreyim borçsuz karta borç gelmiş. Hem de kartını kullandığım bankanın yıllık aidat ücreti adı altında. Yıllık aidat ücreti adı altında kesilen paranın,4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırı olduğunu araştırdık, öğrendik. Lütfen gerekli olanları yapınız!
  İadesini istiyorum.

 • Nurdan T.
  18 Aralık
  12:39

  Yıllık aıdat ucretı için 16 Aralık tarihinde 3 defa Müşteri hizmetleri ile görüştüm. 90 günü geçtiği için iade yapamadıklarını ve sistemi düzeltmeye kimsenin yetkisi olmadığını söylediler?
  Nasıl yani? Kimsenin mi yetkisi yok! Bu arada 90 günü geçti, ama 91. günde dolmadı. Öyle bir günde aradım!
  Yıllık aidat ücretimin acilen tarafıma iadesini istiyorum.

 • Nurdan T.
  16 Aralık
  13:17

  Telefon bankacılığı ile ulaştım. 3 defa konuştum. 91.günde kartıma iade yapamadığınızı söylemekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Hiçbir yetkilinin yetkisi yetmiyor mu iade yapmaya?
  Kartımdan aldığınız 76 TL'nin iadesini istiyorum!

 • 16 Aralık
  10:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.