25 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat İadesi!

Ekstremde üyelik ücreti olan, 100 TL'lik kesintinin iadesini, dilekçeyle talep ettim. Müşteri temsilcisi dönüş yaparak, kesintinin 90 gün içinde 3000 TL'lik harcama yaparak iade alabileceğimi belirtti. Limitim ve harcamalarım yüzünden, uygulamanın zaten mümkün olamayacağını belirttim. Bu uygulamanın bilgilendirmesi yapıldı mı diye sorduğumda, şirket uygulaması olduğunu ve bilgilendirmenin yapılmadığı belirtildi.

Daha sonra 4440444'ü arayarak durumu tekrar anlattım. Belirtilen miktarı harcamamı ya da para puanla ödememi belirttiler. Bu koşullar altında kartımın kapatılmasını istedim. Hem puanlarımı yaktılar hem de aidatımın iadesini gerçekleştirmediler.

Gizem 226 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön