26 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat Alıyor!

Yapı Kredi Bankası world kredi kartımın 10 Mayıs 2015 hesap kesim tarihli ekstresine yansıtılan üyelik ücreti adı altındaki 87 TL ücretin kredi kartı hesabıma iadesini talep ediyorum. Eğer böyle bir şey mümkün değil ise hiç benimle irtibata geçmenize gerek kalmadan kartımın iptal edilmesini ve kapatılmasını talep ediyorum.

Ercihan 182 Okunma

Cevaplar

  • Ercihan 28 Haziran 2015

    Hala benimle irtibata geçilmemiştir.

  • Ercihan 02 Haziran 2015

    Banka telefonuma ulaşamadıkları gerekçesiyle mail atmış ve siz bizi 4440444 numaralı telefondan arayın diye not düşmüştür. Telefonum 24 saat açıktır, bir kere arayıp 3 kere çaldırınca açılmayan telefonu kapatırsanız ulaşamazsınız. Kaldı ki siz bana ulaşamazken ben size nasıl ulaşacağım. Telefon görüşmesini yarım saat uzatmadan canlı destek elemanına ulaşmak mümkün değil, lütfen isteğimi yerine getiriniz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön