09 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat Alınıyor!

Kendimi bildim bileli Yapı kredi bankası kredi kartı kullanmaktayım. Her yıl aynı muhabbetten sıkılıyorum kimi zaman yazma yada arama zahmetinde de bulunmuyor. Bazen arıyorum kırk dereden su getiriyorlar. Yapmış olduğum harcamalar yetmiyormuş gibi. Ki her aya en az 400-750 TL arası para ödüyorum.

Yok 2 ay içinde 2000 tl daha alışveriş yaparsam aidatı artı bakiye olarak kaydedeceklermişmiş.. Sanırım milleti saf yerine koymaya çalışıyorlar 75,00 tl geri iade etsinler diye ben ekstra 2000 tl alışveriş yapacakmışım. Bıktım artık pes ettim iptal ettiriyorum ettireceğim ama bir açsalar bir bağlasalar müşteri hizmetlerini. Habire ana menüye dön falan. Artık YKB'na güvenimi yitirdim.

Raşit 43 Okunma

Cevaplar

  • Raşit15 Nisan 2013

    benım adım soaydıma erişilemediği ile ilgili bir email geldi.işinize gelince ulaşabiliyorsunuz iş şikayete gelincemi ulaşılamaz oluyor bilgilerime.kart ücreti keserken bulduğunuz gibi şimdide bulmanızı istiyorum.saygılarımla

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1676297 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön