21 Haziran 2016

Yapı Kredi Bankası Yetersiz Müşteri Temsilcisi.

20.06.2016 günü saat 09:20 de 4440444 no.lu telefondan aranarak kredi kartı gecikmesi ile ilgili sigorta bilgilendirmesi için arandım. Görüşmek isteyen temsilci bilgilendirme sonunda onay verip vermediğimi sordu onay vermediğimi söyledim birkaç numara söyleyerek ve konuşmam bitmeden telefonu yüzüme kapattı. Bu tarih ve bu saatteki görüşmelerim ile ilgili kredi kartıma ait mevcut durumdan başkada bir talimat vermediğimin bilinmesini ve tarafıma mail adresimden bilgi verilmesini istiyorum. Ayrıca sonrasında aradığım 444044 no.lu telefon ile de hiçbir müşteri temsilcisine ulaşamadan telefon kapanıyor.

Bülent 302 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 24 Haziran 2016

    En güvendiğim firmalardan biri olan Yapı Kredi Bankası maalesef tam 20 yıllık müşterisini anca bu kadar heder edebilir. 4440444 te arandığım saat ve günü veriyorum defalarca aramadan sonra bir muhatap buluyorum o diğerine diğeri öbürüne derken 1 saat karşıma çıkan 4 ayrı kişiye derdimi tekrar tekrar anlatıyorum ama beni kimin aradığı neden aradığı bir türlü bulunamıyor. Bundan sonra Yapı Kredi Bankasının ne mesajlarını alacağım ne aramalarına cevap vereceğim nede kampanyalarına katılıcam yeni bir banka bulup onunla bir yirmi yıl daha ömrüm olursa devam edeceğim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

  • Bülent 20 Haziran 2016

    Ayrıca Yapı Kredi Bankası resmi sayfasından biz ulaşın kısmından yaptığım iki müracaat da gönderilemeden sayfadan çıkış yapılıyor. Bir türlü muhatap bulamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön