17 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Yazar Kasa Uygulama Ücreti Kesti.

Yapı Kredi Bankası ile "Komisyonsuz Pos" için anlaştım. Gelen arkadaşlar 1500 TL'ye kadar 25 TL ücret ödeyeceğimi, başka bir kesinti olmayacağını ve istediğim zaman sonlandırabileceğimi belirttiler. Buna istinaden sözleşme imzaladık. Çok işlem olmadığı için bankaya gitmedim. Fakat defteri yazdırdığımda 4 ay boyunca 25 TL haricinde "Yzrkasa Uyg ücreti" adı altında her ay 35 TL kesinti yapıldığını gördüm. Ayrıca hesap işletim ücreti de çekilmiş. 4 ay boyunca bankaya çalışmış pos cihazım. Ben pos aidatımı zaten başka bir bankaya ödüyorum. Yapı Kredi Bankası ilk anlaştığım banka değil, pos cihazındaki 3. banka uygulaması. Bu bilgileri şubeye iletmeme rağmen bir sonuca ulaşamadım. Her ay kesilmiş 35 TL pos ücretinin iadesini istiyorum. 25 TL zaten komisyonumu ödedim.

Burcu 1.743 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 17 Ekim 2016

    Resmi kanallar üzerinden sonuca ulaşamadığımı şikayetimde belirtmiştim. Otomatik cevap veriyorsunuz, herkesin şikayeti için aynı cevap. 25 TL ücret diyerek, aylık toplam 60 TL kesinti yapıyorsunuz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön