09 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Yargıtay Kararına Rağmen Ödeme Yapılmadı.

Yapı Kredi Bankası'ndan alacağım olan 2880 TL gibi rakam için tüketici mahkemesine dava açtım. Davayı kazandım ancak banka karara itiraz etti. Dosya yargıtaya gitti ve yargıtayda da davayı kazandım ve karar onandı.

Bütün mahkeme sonuçlarını bankaya teslim ettim ama aradan 1 aydan fazla geçti ödeme yapılmadı. Kredi kartı ya da kredi ödemesi 1 gün gecikince 10 defa arayan banka 1 aydır yargıtay kararına rağmen paramı ödemedi. Avukatımla icra ilamı başlatmayı düşünüyorum.

Volkan 91 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön