Yapı Kredi Bankası Yanlış Fatura Ödeme!

Turan K. |

Sabah kredi kartım ile doğalgaz faturamı ödedim. Daha önce ödediğim ve kayıtlı ödemelerimin içinde olan butonu tıkladım. Faturamı yatırdım. Ancak bekleyen provizyon işlemlerinden baktığımda fatura Kocaeli şeklinde ödenmiş gibi gözükmekte. Oysa ben hiçbir şehir işaretlemiştim. Hali hazırda olan ve daha öncede ödeme yaptım Konya Gaznet butonunu sadece işaretlemiştim.

Bu durumu online müşteri temsilcisine bildirdim ancak o da bana 444'lü bir numara verdi. Benim hatam yokken birde 444'lü nodan müşteri temsilcisine bağlanmaya çaba harcayacakmışım yani. Hatanın düzeltilmesini, yanlışlığın giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan K.
  21 Ocak
  12:53

  ''şikayetvar.com aracılığı ile iletmiş olduğunuz konu hakkında yaptığınız doğalgaz fatura ödemesinde KOCAELİ ili bilgisine rastlanmamıştır.Kredi kartı ekstrenizi tekrar incelemenizi rica ederiz''. denmiş. yani ben yanlış okudum. komik. yine world kartla Mtv ödemesi yaptım orada da Alaaddin vergi dairesi Ankara yazıyordu. oysa Alaaddin vergi dairesi Konya'da. Ankara'da muhtemelen Ağrı sınırında

 • 20 Ocak
  14:18

  Sayın Yetkili,

  2215931 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü


  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.