06 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Yanlış Fatura Ödeme!

Sabah kredi kartım ile doğalgaz faturamı ödedim. Daha önce ödediğim ve kayıtlı ödemelerimin içinde olan butonu tıkladım. Faturamı yatırdım. Ancak bekleyen provizyon işlemlerinden baktığımda fatura Kocaeli şeklinde ödenmiş gibi gözükmekte. Oysa ben hiçbir şehir işaretlemiştim. Hali hazırda olan ve daha öncede ödeme yaptım Konya Gaznet butonunu sadece işaretlemiştim.

Bu durumu online müşteri temsilcisine bildirdim ancak o da bana 444'lü bir numara verdi. Benim hatam yokken birde 444'lü nodan müşteri temsilcisine bağlanmaya çaba harcayacakmışım yani. Hatanın düzeltilmesini, yanlışlığın giderilmesini istiyorum.

Turan 253 Okunma

Cevaplar

  • Turan 21 Ocak 2014

    ''şikayetvar.com aracılığı ile iletmiş olduğunuz konu hakkında yaptığınız doğalgaz fatura ödemesinde KOCAELİ ili bilgisine rastlanmamıştır.Kredi kartı ekstrenizi tekrar incelemenizi rica ederiz''. denmiş. yani ben yanlış okudum. komik. yine world kartla Mtv ödemesi yaptım orada da Alaaddin vergi dairesi Ankara yazıyordu. oysa Alaaddin vergi dairesi Konya'da. Ankara'da muhtemelen Ağrı sınırında

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2215931 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön