Yapı Kredi Bankası Yanlış Bilgiyle Müşteriyi Mağdur Etme...

Hüseyin P. |

Adios kart almaya karar verdim ve müşteri hizmetlerine sordum bu kartı alırsam eğer benden herhangi bir üyelik ücreti aidat vs. alacak mısınız dedim hayır dediler. Yeter ki siz diğer kartınız kapatmayın dediler tamam güvendim karta başvurdum daha sonra başka müşteri hizmetlerini aradım temsilci dedi ki bir yıldan sonra ücret alınır dedi. Neden bir temsilci farklı siz farklı bilgi veriyorsunuz dedim. Şimdi sorum şu: Başka bir müşteri temsilcisi de dese ki 100 TL üyelik ücreti hemen alınıyor.

Şimdi kim suçlu biz sürekli teyit emek için 40 kez arama mı yapacağız. Ayrıca kartımı kurye eve getirmiyor gelip alacaksınız diyor sanki ben kuryeyim o müşteri. Eğer ben alacaksam kuryeye ne gerek var sürekli mağdur ediliyoruz ve bu durumu kimse düzeltmiyor. Daha önce dendiği karttan ücret almayacaksınız aksi takdirde bütün kartları kapatır bir daha almam ve kimseye de tavsiye etmem.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin P.
  19 Ağustos
  14:13

  Oradan yazıyoruz arıyoruzda hiç takmıyorsunuz buraya yazınca adam yerine koyuyorsunuz

 • 28 Haziran
  09:07

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.