06 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Yanılttı.

Yapı Kredi Bankası 10.07.2014 Tarihinde yapı kredi bankasının 6 atm cihazını deneyerek bir yakınımın kredi kartı borcunu ödemek istedim, tüm atm cihazları işlemi yarıda kesip işlemininz iptal edilmiştir. Arızası veriyordu, en son pendik çarşı şubesi atm aygıtından kartsız yatırdım.
hesaba geçmedi ,atm işlemi yarıda kesti ancak paramı iade etmedi, konuyla ilgili 2 kez şubeye gittim. 2 kez de telefon bankacılığıyla görüştüm, 1 tanesine dönüş yaptılar atm numarasını ilettim geri arayacaklarını söylediler, ay bitti hala arayan soran yok.
ödemem geciktiği gün beni arayan yapı kredi tam 24 gündür param için beni arama tenezzülünde bile bulunmuyor. kamera kayıtlarınıda vermiyorlar savcılıktan suç duyurusu bulunacağım.

Turgay 663 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön