Yapı Kredi Bankası Worldcard Kampanya Puanlarım Yüklenmedi!

Akcan A. |

Şubat ayında otomatik ödeme talimatı verene fatura başına 10 TL World puan kampanyasına katıldım. 2 adet faturama otomatik ödeme talimatı verdim. 20 TL puan almam gerekiyordu.
Yine Şubat ayında Hepsiburada'dan tek seferde 1000 TL ve üzeri alışveriş yapana 100 TL World puan verileceği söyleniyordu.

Alışveriş yaptım, 100 TL puan almam gerekiyordu.
20 Ocak-28 Şubat arasında ilk 100 TL harcamadan sonraki her 100 TL harcamaya 10 TL puan verilecek olan kampanyaya da katıldım. Toplam 6 seferde 100 TL'den fazla harcamalar yaptım. Kampanya gereği maksimum 50 TL puan alınabiliyordu.

Bu kampanyalar sonucunda kartıma 170 TL Worldpuan yüklenmesi gerekiyor ancak henüz yüklenmiş değil. Şikayetçiyim!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akcan A.
  23 Mart
  19:58

  Tarafıma henüz geri dönüş sağlanmamıştır.

 • Akcan A.
  19 Mart
  19:57

  Otomatik talimatlarım sonucu 17 Mart'ta yükleneceği söylenen 20 TL Worldpuan kartıma hala yüklenmemiştir. Şikayetim henüz çözülememiştir.

 • 17 Mart
  09:18

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 16/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 16 Mart
  09:23

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş