11 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası World Puanların Nerede Kullanıldığını Bilmiyor!

Uzunca bir süredir kullandığım world kartımda biriken world puanları kullanmak istedim. Yapı Kredi ve World kartın internet sitesinden üye iş yerlerini öğrenmek istedim ama bir saat araştırma yaptım kesinlikle üye iş yerleri bilgisine rastlamadım. Sanki özellikle gizlenmiş gibi bir durum var.

Konuyla ilgili bilgi almak için 11.04.2015 - 15:40'da 4440444 müşteri hizmetlerini arayarak world üye iş yerlerinin bilgisini öğrenmek istediğimi ilettim. Kendisi de bu birkaç dakika bekleterek öğrenmeye çalıştı ve sonuç; Bu bilgilere kendileri de ulaşamıyormuş, ve internet sitelerinde ve banka veri tabanında bu bilgilerin olmadığını, iş yerlerine tek tek world puan geçiyor mu diye sormam gerekiyormuş!

Muhammet 303 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 22 Mayıs 2015

    Konuyla ilgili hiçbir dönüş olmadığı gibi aynı problem devam etmektedir

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön