Yapı Kredi Bankası World Puanların Nerede Kullanıldığını Bilmiyor!

Muhammet A. |

Uzunca bir süredir kullandığım world kartımda biriken world puanları kullanmak istedim. Yapı Kredi ve World kartın internet sitesinden üye iş yerlerini öğrenmek istedim ama bir saat araştırma yaptım kesinlikle üye iş yerleri bilgisine rastlamadım. Sanki özellikle gizlenmiş gibi bir durum var.

Konuyla ilgili bilgi almak için 11.04.2015 - 15:40'da 4440444 müşteri hizmetlerini arayarak world üye iş yerlerinin bilgisini öğrenmek istediğimi ilettim. Kendisi de bu birkaç dakika bekleterek öğrenmeye çalıştı ve sonuç; Bu bilgilere kendileri de ulaşamıyormuş, ve internet sitelerinde ve banka veri tabanında bu bilgilerin olmadığını, iş yerlerine tek tek world puan geçiyor mu diye sormam gerekiyormuş!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet A.
  22 Mayıs
  14:49

  Konuyla ilgili hiçbir dönüş olmadığı gibi aynı problem devam etmektedir

 • 11 Nisan
  16:19

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş